Systémy LPG

Systémy LPG

Profesionální montáž a servis většiny značek dostupných v ČR

Na konci 70-tých let se Romano Bogetti, vlastník BRC, rozhodl začít výrobu víceválců. V 80-tých letech začala výroba kompletního rozsahu součástek LPG a CNG a v roce 1991 BRC přineslo na trh svůj první karburátorový elektronický řídící systém. V roce 1996 BRC Gas Equipment uvedlo na trh první italský LPG a CNG plynový injekční systém. Roku 2006 nastal velký zvrat; BRC Gas Equipment a Impco, absolutní lídr v USA v oblasti průmyslových aplikací plynových pohonů, vytvořili největší světový vyrábějící subjekt v sektoru ekologických paliv: Fuel Systems Solutions, holding kótovaný na burze Nasdaq, čímž se stal významným na mezinárodní scéně.

 

Společnost byla založena roku 1958 Ottorinem Lovatem. Officine Lovato bylo vyvinuto jako centrum inovací a experimentování. Zlom nastal s vývojem prvního multiventilu pro LPG zařízení. Officine Lovato v roce 2007 změnila svůj název na Lovato Gas a udělala ze sebe velmi flexibilní společnost neustále schopnou reagovat na poptávku na trhu a technologické výzvy.

Lovato Gas reaguje na problémy a modifikace, které představuje kontinuální vývoj motorů a nových ekologických požadavků. V současné době je schopna nabídnout kompletní sortiment systémů a součástí pro plynem poháněněná vozidla, a to jak na LPG a CNG, v souladu s nejnovější předpisy týkající se emisí znečišťujících látek.Více než 5 milionů vozů je ve světě vybavené systémy Lovato. Živým důkazem úspěšnosti produktu je jeho spolehlivost a snadná instalace. V roce 2008 vstupuje společnost do Landi Renzo Group.

HL propan spol. s r.o. byla založena v roce 1993. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem součástí pro přestavby vozidel na CNG i LPG a poskytuje komplexní služby v oblasti pohonu vozidel na LPG. Provádí přestavby na LPG, revize, opravy, údržbu, prodej ND, diagnostiku vozidel, měření emisí, pneuservisní činnost. Uvedené služby jsou zákazníkům poskytovány prostřednictvím vlastních středisek nebo sítí smluvních partnerů po celé ČR.

Již více než 30 let poskytuje nejmodernější řešení pro automobilové systémy LPG / CNG. V současné době je STAG největší společností v segmentu plynových zařízení v Polsku, tak i velmi významným hráčem na celosvětovém poli. 

GZWM SA je předním výrobcem vysoce kvalitních nádrží LPG. Má více než 100 letou tradicí. Používání nejlepších materiálů a komponentů, využití nejnovějších technologií a testování na všech úrovních výroby zajišťují certifikaci uznávaných certifikačních orgánů.